Hogyan tudok trendelemzést készíteni? Hogyan tudok trendelemzést készíteni?

Kattintson a Statisztika oldalon arra az elemzésre, amelyhez szeretné a trendanalízist lefuttatni. Az Adatok szövegdoboz alatt találhatja meg a Trendelemzés készítése feliratú gombot. Kattintson rá, majd a következő oldalon válassza ki az elemezni kívánt időintervallumokat a csúszkák segítségével. A program automatikusan 2 intervallum összevetését ajánlja föl, de igény esetén egy 3. időtartam hozzáadható.

A csúszkák fölötti grafikon mutatja az idő szerinti adatsűrűséget, az oldal jobb felén pedig láthatja a választott időintervallumok kezdetét, végét, és az ebben az időben rendelkezésre álló becsült esetszámot.

FONTOS! A választott intervallumok nem lehetnek átfedésben egymással.

A kívánt paraméterek beállítása után kattintson a Küldés feliratú gombra. Ekkor a Statisztikai oldalhoz hasonló felületre fog érkezni. A választott időszakok eredményei a jobb átláthatóság érdekében egymás alatt, külön grafikonokon fognak megjelenni.

trendelemzés

Posted in: Statisztika

NEVES jelentési rendszer

NEVES Egyesület

A következő eseményeink tervezett időpontjai:

  • NEVES Fórum 2025. január 30.

AKTÍVAN A BETEGBIZTONSÁGÉRT!

Az egészségügyi ellátórendszer szakmai módszertani fejlesztése című, EFOP 1.8.0 – VEKOP 17 jelű pályázati konstrukció betegbiztonsági alprojekt szakmai koncepciója és eredményei: Zárókiadvány

NEVES program

Előadás és jegyzet a kötelező szakmacsoportos továbbképzési tanfolyam támogatásához.
Tovább

GY.I.K. - a NEVES szoftverhez

Kapcsolódó oldalak

További információ

Lezárult az Egészségügyi ellátórendszer szakmai módszertani fejlesztése című projekt

EFOP-1.8.0.- VEKOP-17-2017-00001
További információért kattintson a képre

BELLA program

akkreditáció BELLA belső jelentési rendszer betegbevonás betegbiztonság betegesés betegátadás bevezetés bevezető decubitus EFOP elemzési módszerek Európai Unió fejlesztés gyógyszerelés gyógyszerelési hiba gyökérok elemzés infekciókontroll jelentési eredmények jelentési hajlandóság jelentési rendszer jógyakorlat jó gyakorlatok klinikai audit kockázatkezelés kockázatmenedzsment kommunikáció korlátok kézhigiéné MAP4E nemkívánatos esemény NEVES NEVES jelentési rendszer ok projekt protokoll SE-EMK standard standardfejlesztés standardok tanúsítás tűszúrás tűszúrásos sérülések WHO újraélesztés


Széchenyi 2020 info